Bashkohen tifozat e Tironës dhe Partizanit (VIDEO)

66
Sigal

Në mitingun e LSI sot në Tiranë tifozët e ekipeve kryesore të Tiranës kanë dhënë një shfaqje spektakolare.

Në miting kanë marrë pjesë tifozë të Tiranës dhe të Partizanit, dy ekipet rivale, të cilët janë bërë bashkë në mitingun e LSI.