Basha publikon fotot nga brenda Teatrit: Kanë nisur çmontimin

323
Sigal

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikaur foto nga brenda godinës së Teatrit Kombëtar.

Pas hyrjes në godinë Basha ka shkrepur disa foto dhe tregon se në çfarë gjendje ndodhet godina.

 

“Brenda Teatrit Kombetar ku Banda e Edi Ramës kishte nisur cmontimin. Aleanca per Teatrin dhe qytetaret i larguan dhe u futen brenda. Krenar per forcen e qytetareve te bashkuar!”, shkruan Basha.