Basha pret në zyrë ambasadorin gjerman, pritet takim dhe me ekspertët e ‘Zgjedhores’

47

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, po zhvillon një takim me ambasadorin gjerman, Peter Zingraf.

Menjëherë pas këtij takimi Basha do të zhvillojë një tjetër takim me ekspertët e Reformës Zgjedhore.

Ndërkohë, këto takime të njëpasnjëshme vijnë një ditë pas takimit në selinë blu të kryedemokratit Basha me ambasadoren e SHBA, Yuri Kim.