Basha mbledh sërish kryebashkiakët e PD dhe krerët e degëve, çfarë po përgatit opozita

500
Sigal

Lulzim Basha do të mbledhë sërish sot në zyrë të gjithë kryebashkiakët e djathtë, si dhe krerët e degëve të PD në mbarë vendin.

Mësohet se takimi i Bashës me krerët e bashkive që drejtohen nga demokratët do të zhvillohet në orën 16:00, ndërsa me krerët e degëve në orën 18:00.

Kujtojmë, që vetëm një ditë më parë, Basha zhvilloi një tjetër takim me krerët e bashkive të djathta.