Basha: Ja të dhënat e MF që iu fshihet Rama

421
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar sërish ditën e sotme për të dhënat e Ministrisë së Financës. Në rrjetin social Facebook, Basha ka publikuar një fotografi me të dhënat e ministrisë, që sipas tij, u “fshihet kryeministri Rama”. “Ja të dhënat e Ministrisë së Financave që iu fshihet Rama. 160 milionë dollarë kontrabandë, evazion dhe korrupsion në vetëm 7 muaj”, ka shkruar Basha.
Sigal