Balla sqaron publikun: Me Tahirin po ndjekim të njëjtat procedura si me Bashën e Metën

404
Kryetari i Grupit të PS-së, Taulant Balla në një konferencë për shtyp sqaroi se kjo është faza që deputetët e mandatuar duhet të hartojnë raportin përfundimtar, sa i takon vendimit që do dërgohet në Kuvend për Tahirin dhe nuk ka asnjë arsye për të përhapur panik. Ai tha se në këtë mënyrë është vepruar edhe kur është mbledhur për Lulzim Bashën e Ilir Metën.
Sigal