Aurela Agalliu: Rilindja e kapur në flagrancë dhe vazhdon justifikohet

73
Sigal

Ditën e sotme, kandidatja për deputet e LSI në Qarkun e Beratit, Aurela Agalliu ka postuar nje video ku eshte ndaluar nje furgon me ushqime. Ajo shprehet  se këto pamje të cilat flasin për blerjen e votës së lirë nga qeveria e krimit dhe korrupsionit.

Statusi i plote…

Nuk ka dëshmi më të pastër se këto pamje të cilat flasin për blerjen e votës së lirë nga qeveria e krimit dhe korrupsionit. Të kapur në flagrancë vazhdojnë dhe jystifikojnë. Turpi Rilindjes

https://www.facebook.com/1168707362/videos/10222131349530589/