‘8000 kate, në re’, Berisha thyen rekordin e së dielës

559
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha shpesh herë ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale edhe pasionet e tij të mëdha, siç është ecja dhe noti.

Ndaj në këtë ditë të diel ai ka zgjedhur që të na tregojë rekordin më të ri, duke marrë një tjetër çmim nga aplikacioni Fitbit.

“8000 kate, ne re!
Çmim i veçante ne një moment te veçante nga Fitbit! Sb”, shkruan Berisha, ndërsa ka publikuar edhe një foto ku shfaqet duke ecur buzë detit.

foto galeri foto galeri