20- vjetori i lirisë së Kosovës, Presidenti Meta: Mirënjohje përjetë SHBA-ve, NATO-s dhe Presidentit Klinton!

458
Sigal

Presidenti Ilir Meta në një postim në rrjetin e tij facebook uron 20-vjetorin e Lirisë së Kosovës

Ja postimi i plotë: 

Gëzuar 20-vjetorin e lirisë Kosovë🇽🇰 e dashur! Falënderim dhe mirënjohje përjetë SHBA🇺🇸, NATO-s dhe Presidentit Klinton!

Gëzuar 20-vjetorin e lirisë Kosovë🇽🇰 e dashur! Falënderim dhe mirënjohje përjetë SHBA🇺🇸, NATO-s dhe Presidentit Klinton!

Gepostet von Ilir Meta am Mittwoch, 12. Juni 2019