Kastriot Islami: Rama mbremë shpalli humbjen e tij. 25 prilli do të jetë dita e madhe e fitores së të Mirës ndaj të KEQES

93
Sigal

 

Te nderuar miq te dashur…. Ju kerkoj ndjese qe po ju bezids me postimet e mia, por po perqipem ne menyre modeste te jap kontributin time te vogel per te gjithe ata qe e desherojne dhe kush bezdiset mund te largohet paqesisht sepse ne kete faqe komunikohet me qetesi e mencuri…Prandaj po ju sqaroj:

Rama mbreme te News24 shpalli humbjen e tij, madje deklaroi se hallin e madh do tja lere dikujt tjeter ne PS por ne fakt donte te thoshte qe do tja kaloje nje perversi tjeter te Sektit/Bandes se Rilindjes…

Arsyeja e vertete perse nuk mund te kete asnje lloj bashkepunimi me Ramen dhe sektin/banden e tij eshte e thjeshte. Rama eshte perfaqsuesi i denje i se shkuares perverse, anarshiste dhe kriminale qe ka kryer me sukses deri me sot shkaterrimin e PS, sepse i ka mashtruar, tallur dhe keqperdorur te gjithe socialistet, te cilet duhet te veprojne ne kurajo e mencuri ne 25 prill per te shpetuar sadopak shtepine e tyre te demtuar rende nga kjo e keqe e madhe, neser do te jete vone madje edhe tani eshte paksa vone…

Kurse shqiptaret e ndershem, kryesisht demokrate e te majte te lsi, duket se jane ndergjegjsuar dhe tashme kane mundesine historike ta pengojne kete te keqe te madhe te shkaterroje Shqiperine, shtepine e tyre te perbashket, por edhe te shpetojne pjesen e shendeshme te se majtes…Nuk ka asnje marifet apo force ne bote, dhe asnje mashtrues e sahalepires qe te mund te pengoje shqiptaret e ndershem te mbrojne vatren e tyre nga kjo e keqe e madhe dhe ky rrezik.

25 prilli do te jete dita e madhe e fitores se te Mires ndaj te KEQES… prandaj qytetare te ndershem, behuni bashke, pavaresisht bindjeve qe te shpetoni Shtepine tuaj…!