Denoncon gazetari: Luli ka bërë komision hetimor për të mbyllur dosjen e korrupsionit të inceneratorëve

324
Sigal

Nga Elvi Fundo

Luli ka bere komision hetimor per inceneratoret qe ti mbylle dosjen e korrupsionit Mirelit, Blushit e co.
Sudja e partise shoqja Tabaku drejton komisionin qe te pyese SPAK ku jane hetimet.
Budallenj, injorante, gjobaxhinj, te shitur apo cfare?
Ja pergjigja e SPAK me dy dokumente zyrtare. Kaq do marre dhe kjo lulzimsja.
Ai nuk eshte komision hetimor por strukture qe te mbushe xhepat kunati e Basha, ka kocka e per kurtizanen Jori…