Ylli Dylgjeri për takimin e ambasadores amerikane me ministrin Arben Ahmetaj

147

Ylli Dylgjeri, i njohur për batutat dhe ironitë në facebook, ka postuar këtë një status që lidhet me takimin e ambasadores amerikane Yuri Kim me ministrin  e fondeve qindra milionshe për rindërtimin nga pasojat e tërmetit: 

“Yuri Kim dhe Shoku im
Që punon për rindërtim
Pret fondet për numrim
Dhe të rruan pa pushim”.