Wanda dhe Icardi i bashkohen FaceApp challenge: Rezultati? Do të shkriheni së qeshuri

151
Sigal

Së fundmi po qarkullon në rrjete sociale një aplikacion që ju lejon të provoni versionin tuaj mashkull/ femër.

Është FaceApp dhe pëlqehet nga të gjithë veçanërisht nga futbollistët që cilët kanë vërshuar në rrjete sociale me foto nga ky aplikacion.

Wanda Nara dhe Maurio Icardi gjithashtu iu nështruan sfidës së momentit: Rezultati është për të qeshur.

Më poshtë janë fotot ku dy personazhet e shumë përfolur të showbizit duken kur ‘ndërrojnë fytyrat’ me anë të këtij aplikacioni.

ImageImage