U përfol për një lidhje me Dj e njohur, reagon Selena Gomez

93
Sigal

Selena Gomez ka sqaruar njëherë e mirë thashethemet se është në një romancë me muzikantin e njohur të grupit “The Chainsmokers”.

Këngëtarja ka treguar se është beqare në një postim në InstaStory që më pas është fshirë menjëherë.

“Më pëlqen shumë të jem vetëm”, ​​ka shkruar këngëtarja e “Same Old Love” një foto bardh e zi të qiellit pas lajmeve që po qarkullojnë në rrjet.

Gomez, 30 vjeç, shtoi në postim hashtagun, “#iamsingle” (jam beqare).

Image

Në foton e zymtë, fansat vunë re se në fund të fotos kishte kokën e një burri.  Sqarimi i statusit të marrëdhënies së Gomez vjen vetëm pak ditë pasi ajo dhe Taggart, 33 vjeç, u përfolën se kanë nisur një romancë.

Një burim tha për Us Weekly se ylli i “Only Murders in the Building” dhe Drew Taggart po shiheshin në një mënyrë “shumë të afërt” dhe “po argëtoheshin shumë së bashku”.

“Ata nuk po përpiqen të fshehin romancën e tyre duke u futur fshehurazi nëpër klube vetëm për anëtarët”, tha burimi, duke shtuar se çiftit i pëlqente “të shkonin në bowling dhe në kinema”.

Image

Mirëpo pas spekulimeve ish e dashura e Taggart, modelja Eve Jobs, mbylli Instagramin e saj, megjithëse nuk dihet pse.

Vajza 24-vjeçare e bashkë-themeluesit të ndjerë të Apple, Steve Jobs filloi të takohej me Taggart verën e kaluar, por marrëdhënia e tyre është prishur qartazi pas thashethemeve mes tij dhe Selenës.

Një burim i tha Us Weekly se ndarja e Evës nga producenti muzikor ishte miqësore.

Ndërsa Taggart nuk ka dhënë asnjë deklaratë në lidhje me Evën apo Gomezin, ai ka qenë i hapur për jetën e tij seksuale në përgjithësi.

Ai dhe shoku i tij i grupit Chainsmokers, Alex Pall, pranuan gjatë paraqitjes së tyre të fundit në podkastin “Call Her Daddy” se ata janë angazhuar në treshe të shumta me fansat.

Ndërsa Gomez e ka mbajtur jetën e saj sentimentale larg vëmendjes mediatike që nga ndarja e saj nga Justin Bieber dhe The Weeknd.