Tradhëti ndaj bashkëshortes? Ibrahimovic kapet “mat” duke darkuar me gazetaren e njohur

292
Sigal

Leotta dhe Ibrahimovic janë në qendër të mediave rozë në Itali dhe një lidhje mes tyre, duket mëse reale kohët e fundit. Media italiane “Chi” raporton se mes Zlatan Ibrahimoviçit dhe Diletta Leotta ka lindur ‘shkëndija’.

Thuhet se gjithçka ka nisur falë një kompanie fitnesi që i ka zgjedhur ata si reklamues, duke i bërë që të kalonin kohë së bashku, madje edhe një darkë në Sardenjë.

Për gazetaren e “DAZN” nuk do të ishte diçka e madhe kjo, pasi pak kohë më parë u nda nga boksieri Daniele Skardina dhe është beqare, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për Ibrën.

Ky i fundit është i martuar me Helena Seger, me të cilën ka një lidhje prej 20 vitesh ndaj këtë takim mund ta quajmë dhe si tradhëti bashkëshortore.