Sipas HOROSKOPIT, këto çifte do të jenë gjithmonë bashkë dhe janë bërë për njëri tjetrin!

539
Sigal

Virgjëresha dhe Ujori

Virgjëreshat janë observues dhe punëtorë, ndërsa Ujorët janë progresivë dhe origjinalë. Këta të dy inspirohen teksa mendojnë në mënyrë të ndryshme.

Bricjapi dhe Peshqit

Bricjapët janë dinamikë, elastikë dhe të motivuar ndërsa Peshqit janë të ndjeshëm, kompleksë dhe intuitivë. Kur këto dy shenja bashkohen, plotësojnë njëri-tjetrin.

Luani dhe Peshorja

Luanët janë shumë socialë, dhe e duan vëmendjen, ndërsa njerëzit e Peshores janë të këndshëm, miqësorë dhe ekstrovertë. Kur takohen, janë një çift perfekt dhe kanë biseda të pafundme mbi gjithçka.

Binjakët dhe Shigjetari

Binjakët dhe Shigjetari e duan lirinë dhe aventurën. Ky çift nuk mërziten kurrë nga njëri tjetri dhe janë në kërkim të eksperiencave të reja.