Pasi i dha fund fejesës disa vjeçare, Art Abazi rigjen dashurinë? Këngëtari publikon foton e femrës misterioze

22
Sigal

Këngëtari i njohur Art Abazi është një ndër artistët më të dashur nga publiku shqiptar.

Ndonëse disa muaj më parë është zhvendosur në Shtete e Bashkuara të Amerikës për të nisur një jetë të re, ai nuk i len pas dore as fansat e tij me të cilët shpesh herë ndan foto nga përditshmëria e tij.

Së fundmi teksa ka postuar një foto në Instagram, artisti ka nxitur aludimet se ka rigjetur sërish dashurinë.

Në foton e publikuar duket qartë një femër e veshur ‘bikinin’ dhe e shtrirë në rërë, ndërsa imazhi i së cilës nuk dukej pasi ajo ishte me shpinë.

Image

Megjithatë nuk dihet ende nëse vajza misterioze është e dashura e Artit apo këngëtari po xhiron ndonjë videoklip muzikorë.Kujtojmë që disa muaj më parë artisti konfirmoi lajmet se i ka dhënë fund fejesës disa vjeçare me partneren e tij, Rrezja.