A do të këtë një dasmë me Ledri Vulën? Sara Hoxha shuan kureshtjen e ndjekësve

70
Sigal

Partnerja e artistit të njohur Ledri Vulës, Sara Hoxha është kthyer në një nga emrat më të lakuara të estradës shqiptare. Ajo është mjaft aktive në rrjetin e saj social të Instagramit me të cilën lançon edhe produkte të ndryshme biznesi duke u kthyer në një blogere.

Së fundmi, Sara ishte e ftuar në sfilatën e stilistit të njohur Vladrin Sahitit ku është prononcuar të flaës për mikrofonin e gazetarëve.

Sara u pyet nga gazetari i T7 nëse në planet e afërta të saj ishte një fëmijë i dytë. Mirëpo mesa duket për këtë pjesë blogerja është shumë e qartë.

“Jo pra, nuk ka plane. Nuk ka plane të afërta,”-është shprehur partnerja e Ledrit.

Të dy ata janë në jnjë lidhej dashurie prej disa vitesh madje edhe bashkëjetojnë me njëri-tjetrin por mes tyre nuk ka plane të afërta për dasmë dhe ne të gjithë jemi kurizoë se kur do të ndodhë e gjithë kjo.

“Nuk e dimë akoma a do të ketë fustan të bardhe, por nëse po pse jo,”– ka deklaruar Sara Hoxha.

Rikujtojmë se ajo dhe partner ii sja janë bërë prindër të një vajze me 14 Dhjetor të vitit 2020 të cilën e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu.