Ja çfarë do bëni sapo të dilni nga karantina, sipas shenjës tuaj të zoodiakut…

317
Sigal

Thuajse të gjithë ne kemi nisur të bëjmë plane se çfarë do të bëjmë pasi të dalim nga izolimi. Shpesh e gjejmë veten duke bërë pyetjen: “Cila është gjëja e pare që do bëjmë kur të rikthehemi në normalitet?”.

Në ndihmë na vjen shenja jonë e horoskopit, e cila do na bëjë më të lehtë zgjidhjen e këtij “problem”.

Dashi

Në palestër dhe pastaj në darkë në klub me miqtë për të festuar.

Demi

Do shkoni tek kafja juaj e preferuar ose më saktë tek restoranti juaj i preferuar për të shijuar një pjatë të shijshme buzëdetit.

Binjakët

Do takoni miqtë tuaj dhe do e jetoni atë ditë sikur të ishte e fundit.

Gaforrja

Do përqafoni njerëzit tuaj të dashur që nuk i kishit takuar gjatë kësaj periudhe.

Luani

Do hedhësh pizhamat nga dritarja dhe gati për një veshje plot glamour për të shkëlqyer.

Virgjëresha

Do vraponi të takoni shokun ose shoqen tuaj të ngushtë i/e cila po qan se ka ngelur pa punë gjatë karantinës dhe ju do i jepni zemër.

Peshorja

Vrap për tek qendrat estetike. Njerëzit do të mund t’ju takojnë pasi të kesh bërë mirë disa trajtime për flokët, fytyrën dhe të mos harrojmë thonjtë.

Akrepi

Seks, seks, seks. Ata që nuk janë karantinuar me të dashurin gjatë kësaj periudhe e kemi fjalën.

Shigjetari

Valixhet gati dhe aventurat e reja ju presin.

Bricjapi

Ju nuk keni shpresë, sërish zyra juaj e punës do jetë në plan të parë.

Ujori

Ujorit do i duhen disa pushime të tjera ( në një vend me det sigurisht), për të marrë veten nga “pushimet” në karantinë.

Peshqit

Nevojë e menjëhershme për të kërcyer në mënyrë që të largoni gjithë energjitë negative të mbledhura gjatë karantinës.