Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të ‘humbnit rrugën’ nëse do të hynit brenda!

91
Sigal

Rihanna ka shitur një nga pronat e saj të shumta në Kaliforni. Vila e miliarderes në Hollywood Hills prej 6.6 milionë dollarësh është mbi 650 metra katrorë dhe përmban 6 dhoma gjumi dhe 10 banja.

Vila e stilit mesdhetar shtrihet në një sipërfaqe prej gjysmë hektari dhe oborri i shtëpisë përmban një pishinë të madhe, spa dhe zonë Barbecue.

Rihanna e bleu vilën në verën e vitit 2017 dhe e shiti atë së fundmi.

Këngëtarja zotëron gjithashtu dy vila të mëdha në Los Anxhelos – të vlerësuara së bashku në shumën 23 milionë dollarë – që ndodhen pranë njëra-tjetrës.

Hidhni një sy shtëpisë madhështore dhe merrni ca ide për shtëpinë tuaj të ëndrrave!

Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të

Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të

Brenda vilës madhështore të Rihanna-s ku me siguri do të