Xhesika Berberi, imazh i “Sephora”

679
Xhesika Berberi është një nga modelet shqiptare, e cila po korr një sukses të madh në industrinë ndërkombëtare të modës.
Modelja, e cila është zhvendosur në Amerikë, ka parakaluar në disa pasarela të rëndësishme të modës dhe duket se një tjetër sukses ka prekur atë.
Përmes një postimi të bërë në rrjetin social “Instagram”, modelja ka treguar se është imazhi i markës së njohur të kosmetikës, “Sephora”.


Sigal