Vedat Ademi na prezanton me djalin e tij. Ja si duket

737

Këngëtari i njohur, Vedat Ademi kohët e fundit është vënë në qendër të mediave për shkak të ndryshimeve në look mjaft të dukshme. Pavarësisht moshës që kalon Vedati duket gjithmonë e më i ri, sidomos pas rënies në peshë. Prej vitesh ai është i martuar dhe prind i një djali, Jon Art.

Si për të treguar sa krenar ndihet teksa sheh të birin të rritet ai ka postuar një foto shumë të bukur krah tij. “Mu rrit shoku Jon Art”, -ka shkruar Vedati. Nuk ka kënaqësi më të madhe se të shohësh fëmijën tek rritet dhe papritur kthehet në një shok. Kujtojmë se prej kohësh bashkë me familjen e tij, këngëtari është zhvendour drejt SHBA-së. 

1 / 2