Vanessa Hudgens e bukur edhe pa makiazh

545
Ata kanë vendosur të paraqiten si yje në versionin live të Grease në televizion në fund të këtij muaji.
Dhe Vanessa Hudgens u bashkua me Carlos PenaVegas në NYC të dielën.
Aktorja 27 vjeqare duke rrezatuese pa makiazh kur tregoj figurën e saj me një palë xhinse të zeza.
Sigal