Urimi i veçantë i Bleonës, mban në duar një bebe dhe… ​(FOTO)

1530
Bleona Qereti perpiqet gjithmonë të ngacmojë fansat me fotot e saj hot. Kete herë ajo është shfaqur me një foshnje në duar ne rrjetin social Instagram.
Bleona nuk ka treguar se i kujt është fëmija, por vetëm e ka zgjedhur këtë fotografi për t’i uruar Krishtlindjet.
Belona njihet për natyrën e saj të veçantë, ndërsa edhe këtë herë ka arritur të suprizojë ndjekësit e saj në rrejtët sociale. Kujtojmë se këngëtarja shqiptare ka deklaruar edhe më herët se ka plane për t’u bërë nënë, madje pak kohë më parë ngriu edhe vezët, ndërsa u bë objekt debati për shumë komentues.


Sigal