Sinan Hoxha bëhet baba, Andrra sjell në jetë “djalë”

437

Më në fund lajmi i shumëpritur për këngëtarin e muzikës së lehtë e popullore Sinan Hoxha, ai është bërë baba këtë të mërkurë. Anisi erdhi në jetë rreth orës 02:00 të mëngjesit të së mërkurës 25 maj.

“Me jete te gjate dhe shume lumturi paçin perjete ne familjen Hoxha. Sonte duke u gdhire dita ne oren 02.00 erdhi ne jete vogelushi me emrin Anisi. Ai lindi ne Hamburg ne nje nga klinikat me te mira private. Eshte femija e kengetarit te mirnjohur te muzikes tradicionale Sinan Hoxha dhe bashkeshortes se tij Andrra…