Set “hot” në birgjet greke, Lohan vjen në bikini

545
Pas skandaleve dhe problemeve me alkoolin Lindsay Lohan vjen ndryshe për fansat e saj. Ajo ka realizuar një set të ri fotografik ku shfaqet e zhveshur dhe me bikini.
Bukuroshja i ka postuar fotot në profilin e saj në Instagram duke marrë komplimente nga ndjekësit e shumtë.
Fotot janë realizuar në ishullin grek Mykonos gjatë verës, kur aktorja bëri një javë pushime në Greqi.
Me këto foto ajo dëshmon për rikthimin e saj të bujshëm. Lindsay do të shfaqet në një film të ri në vitin 2016, me titull ”The Shadow Within”, në rolin e Patricias…
Sigal