“Seks treshe dhe një shtatëzani”, shokon ish-miss Albania: Djalin do ta quaj Lucifer

374
Marrëdhënia e saj me një femër dhe me një mashkull e vuri në qendër të vëmendjes ish-missin shqiptar Egla Harxhi, jo vetëm se ata jetojnë të tre, por edhe pse së bashku kanë vendosur të rrisin një fëmijë.
Her-First-Lady-Utopianmagazine-Utopian-Magazine-Egla-Harxhi-Jarl-Ale-de-Basseville-Melania-Trump-Make-America-Great-Again-Maelys-Garouis_6 
Këtë deklaratë Egla Harxhi, ish-Miss Albania e ka bërë për “INterview” së bashku me dy personat e saj të zemrës, Ale dhe Alesia, që plotësojnë trekëndëshin e saj të dashurisë.
Fëmija që po pret Harxhi do të quhet Lucifer dhe sipas saj, emri ka qenë një zgjedhje e nënës së Ales, partneres femër.
Po ashtu tre personazhet kanë rrëfyer jetën e tyre së bashku, dhe sesi ata gjejnë harmoninë treshe.

egla-harxhiegla-7
Ish-misi rrëfen gjithashtu se shtatzënia e ka ndryshuar mjaft, dhe nga një gjumashe tashmë është ajo e para që zgjohet çdo mëngjes dhe përgatit kafen për dy të tjerët që qëndrojnë akoma në krevat.