Rita Ora, pushime ne Ibizza

416
Rita Ora po kalon disa ditë pushimesh në Ibizza dhe në jahtin e saj duket dhe një djalosh me rrobe banjoje. Djaloshi është përballë këngëtares dhe nuk mund të identifikohet se kush është. Ndoshta në ditët në vazhdim do arrijmë të gjejmë nëse është i dashuri i saj i ri apo thjesht një shok i saj.
Sigal