Rita Ora, mahnit me të kuqe në tapetin e kuq të Met Gala 2017

320
Mbrëmë u mbaj në Neë York ngjarja më e madhe botërore e modës që njihet si “Met Gala”.
Në Eventin më të madh të botës kanë marrë pjesë shumë yje, mes tyre edhe këngëtarja shqiptare me fame botërore Rita Ora.

Me një fustan të gjatë të kuq dhe me një model flokësh shumë të veçantë, Rita ka marrë të gjithë vëmendjen e fotografëve teksa ka parakaluar në tapetin e kuq të Met Gala 2017.