Në faqen e parë të revistës së huaj, Luana Vjollca flet për humbjen e babait

895
Sigal

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca tashmë po ndërkombëtarizohet.

Ajo ka dhënë një intervistë në një nga mediat e huaja ‘ONN’.

Luana ka folur gjatë për pasionet e saj si dhe për pasionet e saj në fusha të ndryshme.

Gjithahstu Luana ka treguar edhe për humbjen e babait të saj kur ishte vetëm 11 muajshe. Ndërkohë nënës së saj iu desh të rritë e vetme tre motrat Vjollca.

Luana ka pohuar se i është dashur që në moshë të vogël të kontribuojë për familjen dhe kjo e ka bërë të ndjehet mjaft mirë. Gjithashtu Luana ka treguar se nuk e ka në plan të ndalet me projektet e saj.

Revista nuk ka lënë pa veçuar dhe disa nga foto më të nxehta të moderatores.