Modelja e njohur thyen ligjin, del nudo në plazhin publik familjar: S’më plas fare!

635
Ajo ka bërë një karrierë jashtëzakonisht të suksesshme dhe kjo falë zhveshjes për foto pikante e të nxehta! Bëhet fjalë për modelen e njohur Katie Price e cila ka shokuar përsëri pasi ka hequr bikinit e saj për një kalendar nudo të quajtur “My Crazy Life”. Modelja 39-vjeçare nuk ka hezituar aspak ta bëjë atë kalendar fotos edhe pse e dinte shumë mirë faktin se po thyente ligjin, pasi nuk lejohet të dalësh nudo në atë plazh publik familjar. Si u përgjigj kur iu tha se po thyen ligjin? “S’më intereson”, bërtiti ajo me të madhe dhe vazhdoi të postonte nudo në rërë dhe në ujë ndërkohë që fotografi bënte art me aparatin e tij. Epo të themi të drejtën, ka patur pamje të bukur!

Sigal