Miss Islanda, një vajzë superseksi

417
Quhet Arna Ýr Jónsdóttir dhe është Miss Islanda. Një bukuri tipike nordike, biondja Arna, e cila u kurorëzua të shtunën në Reykjavik pranë Harpa Concert Hall, është një dashamirëse e atletikës si dhe një hedhëse e zonja e kërcimit me shkop.
Sigal