Melania Trump, një First Lady e gjitha në ar

322
Në Washington gjithçka është gati për inaugurimin e Donalt Trump si presidenti i 45-të i amerikës. Në pritje të ceremonisë, Trump ka mbërritur në kryeqytet i shoqëruar nga bashkëshortja Melania Trump dhe nga fëmijët.
Prezenca fizike sigurisht nuk është ajo e Barack Obamës, por Donald Trump gjithsesi dukej shumë elegant.
Ndërsa Melania Trump është shfaqur me një fustan të artë të gjatë deri në fund të këmbëve, krijuar nga Reem Acra dhe fustani i gjatë dhe tualeti i lehtë e tregojnë shumë elegante ish modelen e cila ka rënë shumë në sy.
Ralf Lauren duket se është stilisti i zgjedhur nga Trump për ceremoninë.
Sigal