Mbahet në Londër Olivier Rousteing & Beats, Jennifer Lopez tepër sensuale

245
Jennifer Lopez ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur përkrahë të dashurit të saj Casper Smart në eventin e Olivier Roustyeing & Beats.
Këngëtarja 46 vjeçare dukej tepër sensuale e veshur me një fustan të zi mbrëmjen e së premtes ndërkohë që është fotografuar në festën e modës të organizuar në Los Anxhelos.
Pjesë e eventit ishin dhe personazhe të tjerë të njohur si Justin Timberlake, modelja Cara Delevingne dhe familja Kardashian.