Marina Fara, pushime krah futbollistit të njohur në plazhet e Sarandës

552
Pushimet e saj janë të nxehta po aq sa vera.

Dhe kjo jo vetëm nga format e saj trupore. Marina Fara është vënë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë, ashtu si dhe këtë herë. Vajza e këngëtares Eli Fara po shijon pushimet në jug të Shqipërisë por këtë herë në krah të një mashkulli. Ai quhet Albi Doka dhe është mbrojtësi i Tiranës. Talenti bardheblu duket se ka rrëmbyer zemrën e brunes simpatike dhe këto foto nuk kanë nevojë për koment.

Sigal