Lewis Hamilton duket se ka gjetur dashurinë tek një grua tjetër

323
Kampioni i Formula 1 mund të ketë gjetur dashurinë me një grua misterioze e cila ka një ngjashmëri të habitshme me ishen e tij Nicole Scherzinger.
Sic duket në foton ekskluzive të Mirror, 30 vjecari Hamilton shfaqet i përqafuar me femrën gjatë një nate ku kishte dal me Rihannën dhe Tyson Beckford në New York.
Dyshja u panë më vonë duke u kthyer në hotelin në Manhattan në orën 5 të mëngjesit.
Sigal

Asgjë nuk është zyrtare dhe deri atëherë le të presim se cdo ndodhi me kampionin e Formula 1 në fuqi.