Kylie Jenner “nxeh” Instagramin

486
Sigal

Kylie Jenner i ka vënë “flakën” Instagramit të saj.

Bukuroshja 19 vjeçare ka postuar një seri fotosh Polaroid ku shfaqet tepër e nxehtë.

Me paruken e saj ngjyrë platinum dhe fustanin e shkurtër, ylli i reality show dukej shumë sensuale.