Kim largohet e frikësuar nga Franca, pas grabitjes me armë

519
Sigal

Gazeta Telegraf/

Kim Kardashian ka ikur nga Franca me një avion privat,
pasi u grabit në një apartament në Paris në mëngjesin e së hënës.

Yllit 35-vjeçar iu vodhën stoli dhe bizhuteri në vlerë të
11 milionë eurove.

Kim shihet duke ikur drejt
avionit me një asistente personale.

Gruaja e Kanye West ishte
mbuluar e tëra me të zeza