Kim Kardashian vishet “All Black” në kohë me diell

527
Kim Kardashian West ka vazhduar turneun promocional në New York edhe këtë të mërkurë.
36 vjeçarja la hotelin e saj për një intervistë për The View, e veshur në rroba të zeza.
Ylli televiziv ka një orar të ngjeshur me shumë paraqitje duke filluar nga Big Apple e deri tek samiti i grave të Forbes.
Por si duket kjo nuk po e pengon gruan e Kanye West që të duket bukur dhe në formë.

Image
Sigal