Këto janë gabimet që bëni sipas shenjës tuaj të horoskopit

523
Nuk ekziston perfektja, por e mesmja e artë, dhe çdo njeri ka vese të këqija. Intv.al ju sjell gabimet që bëni, duke ubazuar te shenja e horoskopit. Dashi: Jeni shumë impulsiv. Demi: Mendoni se keni gjithmonë të drejtë. Binjakët: Jeni shumë kurioz, i futni hundët kudo. Gaforrja: Jeni të turpshëm, të kujdesshem dhe i lejoni të tjerët t’iu shkelin me këmbë. Luani: Ju mendoni se bota rretullohet rreth jush, dhe pretendoni që të gjithë ta mbështesin këtë mendim. Virgjëresha: Shqetësoheni për asnjë arsye të fortë, dhe shpesh herë kaloni në gjendje ankthi. Peshorja: Nuk jeni të vendosur dhe kur e ndani mendjen, e ndryshoni përsëri atë. Akrepi: Nuk e pranoni kur dështoni, gjithmonë ia veni fajin dikujt tjetër. Shigjetari: Pelqeni ndryshimet dhe variacionet shumë, rrallë angazhoheni për projekte afatgjatë. Bricjapi: Keni pritshmëri shumë të larta. Ujori: Jeni shumë të përqëndruar për t’i bërë gjërat unike, gjë kjo që mund t’iu humbë kohë dhe të mërzisni të tjerët. Peshqit: Jeni kaq romantik dhe ëndërrimtar, saqë realiteti ju zhgënjen shpesh herë.
Sigal