Kelly Brook kujton ditët e arta kur pozonte për revistën “Playboy”

545
Ditën e premte, modelja britanike postoi disa foto në rrjetin social Instagram të papublikuara më parë të cilat janë bërë në vitin 2010.
Fotot janë realizuar nga fotografja legjendare Ellen von Unwerth.
Bukuroshja brune shihet në këto foto e veshur vetëm me disa fjongo të kuq dhe taka të larta.


Sigal