Katy Perry në kopertinën e “Vogue”, sexy me flokë të shkurtër

570
Me një model flokësh të ndryshuar këngëtarja bukuroshe Katy Perry ka pozuar për versionin japonez të revistës “Vogue”.
30-vjeçarja me flokë tashmë të shkurtuara është shfaqur mjaft seksi në coverin e kësaj reviste duke treguar edhe njëherë se di të jetë në formë të përkryer fizike.
Prej pak kohësh ajo është ndarë edhe nga i dashuri i saj këngëtari John Meyer dhe mesa duket nuk e ka përjetuar shumë mirë këtë fakt.
Sigal