Irina Shayk e mrekullueshme në tapetin e kuq të “Audi Night”

640
Sigal

Modelja ruse, që ditë më parë festoi ditëlindjen e 30, ishte veshur me një fustan të kuq, të gjatë, që i nxirrte në pah gjoksin.
Në një lidhje dashurie me aktorin amerikan Bradley Coopper që nga prilli i vitit të kaluar, bukuroshja duket se po kalon momente shumë të mira.
Në mbrëmjen e organizuar kanë qenë të pranishëm edhe Gwenyth Paltroë, Lena Gercke, Gregory Porter, Luke Evans, Jason Statham, Ann-Kathrin Brommel dhe Mario Gotze