Heidi Klum toples përkëdhet me të dashurin në Saint-Tropez

585
Supermodelja Heidi Klum, së bashku me të dashurin e saj Vito Schnabel, dukesin tejet të dashuruar teksa përkëdheleshin përgjatë bregdetit Mesdhetar.
Dy të dashuruarit zor se i shkëpusnin duart njëri-tjterit, ndërsa ishin zhytyr në ujin e plazhit Saint-Tropez, në Francë. 43 vjeçarja madje, për të ndjerë më shumë freski, kishte hequr dhe pjesën e sipërme bikini duke u larë toples.
Sigal