Femrat më seksi në botë, Shqipëria përfaqësohet nga një supermodele

840
Revista “Esquire” ka shkruajtur një artikull në të cilin bëhet fjalë për femrat më seksi në botë.
Duke marrë shtetet e gjithë botës, përfshirë edhe Shqipërinë, është pikërisht modelja Angela Martini që ka përfaqësuar bukurinë shqiptare.
Ndër të tjerash, Martini në artikull shkruan se ajo u rendit në vendin e gjashtë të Miss Universe 2010.
Në këtë listë gjendet edhe Rihanna (Barbados), Gisele Bundchen (Brazil) dhe Sofira Vergara (Kolumbi).
Sigal