Emily Ratajkowski, siç e ka bërë nëna

389
Emily Ratajkowski fitoi famë teksa kërcente për videon e Blurred Lines të Robin Thicke. Por tashmë 24-vjeçarja na tregon pamjet e saj fantastike, teksa pozon sërish topless për koleksionin e pranverës 2016, të stilistes së bizhuterive, Jacquie Aiche. Modelja dhe tashmë aktorja, ka postuar foto të koleksionit të ri në rrjetet sociale në ditët e fundit, por duket mëse e mrekullueshme në setin zyrtar të fotove.