E pranoi më në fund shtatzëninë! Shihni foton ku Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur

690
Sigal

Më në fund Xhensila Myrtezaj bashkë me Bes Kallakun e kanë pranuar se janë në pritje të një fëmije.

Më në fund, pas një numri të madh fotosh dhe videosh ku dëshmonin se këngëtarja ishte në pritje të një fëmije, Xhensila ka vendosur ta bëjë public lajmin në mënyrën më të mrekullueshme.

Para disa minutash Xhensila ka postuar një InstaStoy, ku shfaqet bashkë me Besin, një foto e mrekullueshe ku këngëtarja shfaqet bashkë më bashkëshortin e veshur me një futan të zi.

Çifti i kanë vendosur duart të dy tek barku i Xhensilës me siguri është një ndjenë fantastike. “Kur dy, bëhen tre”, shkruan Xhensila në foton ku kanë nisur menjëherë urimet për çiftin.

I urojmë Xhensilës një shtatzëni të mbarë!

 -640-0-5aae6e4a2ed7b.jpg

e7a782d4-eb45-4d80-983f-6a12f21e66e7.jpg