E lagur dhe seksi, rikthehet modelja 29 vjeçare që “çmend” të gjithë

280

Kanë kaluar tanimë dy muaj që Jason Derulo është ndarë
nga Daphne Joy, me të cilën qëndroi më pak se një vit

29 vjeçarja vazhdon t’i tregojë këngëtarit se çfarë ai ka
humbur.

Në disa foto të reja në Las Vegas, bukuroshja e cila
duket se po shijon jetën si një beqare me mikeshat e saj, ka shfaqur trupin
perfekt me kostum banje.