Diva e pop-it, Beyonce thjesht e përsosur

421
Vetëm 4 muaj pasi Diva e Popit solli në jetë binjakët Sir dhe Rumi, është shfaqur me një trup me linja perfekte.
Ndërsa u shfaq për koncertin e bamirësisë TIDAL X BROOKLYN në Nju Jork, Beyonce dukej e zjarrtë me një fustan ngjyrë jeshile të çarë deri në bel dhe mbante sipër krahëve një pellush ngjyrë lejla.
Tepër magjepësese këngëtarja ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Jay Z.


Sigal