David Beckham, si gjithmonë i veshur me stil

404
Fytyra dhe trupi i tij janë shfaqur në tabela gjigande në të gjithë botën si pjesë e fushatave të markave të ndryshme. David Beckham është parë në aeroportin “John F. Kennedy”, në New York në martën dhe duket se kësaj radhe ai nuk ishte përgatitur për foto. Babai i katër fëmijëve ecte me kokën ulur dhe dukej sikur po fshihte fytyrën e tij me një kapele ngjyrë gri. 40-vjeçari u shfaq i turpshëm, ndryshe nga David që kemi parë. Ish futbollisti mbante në kokë kapelen e tij tradicionale, nja pallto të zezë dhe një palë xhinse të zeza.